ABBOTT SĪKDATŅU POLITIKA

Kas ir sīkdatnes un kāpēc tās tiek izmantotas?

Sīkdatne ir fails, ko mūsu tīmekļa serveris var nosūtīt jūsu datoram, kad piekļūstat Abbott tīmekļa vietnei. Pēc tam šis fails tiek glabāts jūsu datorā. Piemēram, kad esat ievadījuši personisko informāciju Abbott tīmekļa vietnes veidlapā vai datu laukā, Abbott var izmantot sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai ļautu tīmekļa vietnei atcerēties jūsu personiskās preferences, piemēram, bieži apmeklētās tīmekļa vietnes sadaļas, kā arī jūsu lietotāja ID (ja to norādījāt).

Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas var atvieglot Abbott tīmekļa vietņu lietošanu, ļaujot Abbott nodrošināt labāku pakalpojumu, personalizēt vietnes atbilstoši lietotāja vēlmēm, apkopot statistiku, analizēt tendences un citādi administrēt un uzlabot Abbott tīmekļa vietnes. Gadījumos, kad netiek izmantotas nepieciešamās sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, var nebūt pieejamas dažas Abbott tīmekļa vietņu funkcijas.

Abbott tīmekļa vietnēs var tikt izmantotas līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, tīmekļa bāksignāli (pazīstami arī kā interneta tagi, viena pikseļa GIF, tukši GIF un neredzami GIF). Tīmekļa bāksignāls ir neliels tīmekļa lapā vai e-pasta ziņojumā iekļauts grafiskais elements, kas tiek izmantots, lai izsekotu skatītās lapas vai atvērtos ziņojumus. Tīmekļa bāksignāli sniedz tīmekļa vietnes serverim informāciju par apmeklētāja datoru, piemēram, apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas veidu. Tīmekļa bāksignāli var tikt izvietoti tiešsaistes reklāmās, kas novirza lietotājus uz mūsu vietni, kā arī dažādās mūsu vietnes lapās. Tīmekļa bāksignāli sniedz mums datus par lapas apmeklēšanas reižu skaitu un skatītās informācijas veidu.

Kāda veida sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas tiek izmantotas?

·         Sesijas vai pastāvīgās sīkdatnes

Abbott tīmekļa vietnēs tiek izmantotas sesijas sīkdatnes. Tā ir pagaidu neliela apjoma informācija, kas tiek izdzēsta, tiklīdz aizverat tīmekļa pārlūkprogrammas logu vai izslēdzat datoru. Sesijas sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, lai uzlabotu navigāciju mūsu tīmekļa vietnēs, neļautu apmeklētājiem ievadīt informāciju neatbilstošos gadījumos (vietne atceras iepriekš sniegto informāciju par vecumu vai izcelsmes valsti, kas neietilpst norādītajos parametros, un bloķē turpmākās izmaiņas) un apkopotu statistikas informāciju. Mūsu tīmekļa vietnē izmantoto sīkdatņu saraksts ir norādīts tālāk.

Abbott tīmekļa vietnes var izmantot pastāvīgās sīkdatnes, kas ir ilgāk lietojama neliela apjoma informācija un tiek saglabāta datora cietajā diskā līdz sīkdatnes izdzēšanas brīdim. Pastāvīgās sīkdatnes glabā informāciju jūsu datorā vairākiem mērķiem, piemēram, lai izgūtu noteiktu jūsu iepriekš norādītu informāciju (piemēram, paroles), palīdzētu noteikt, kuras vietnes daļas apmeklētājiem šķiet visvērtīgākās, un personalizētu vietni atbilstoši jūsu preferencēm. Pastāvīgās sīkdatnes, ko jūsu datorā ir saglabājusi Abbott tīmekļa vietne, var ietvert jūsu sniegto personisko informāciju, taču vienīgi gadījumā, ja esat to reģistrējuši vai snieguši savu piekrišanu. Pretējā gadījumā mūsu tīmekļa serveris konstatēs vienīgi, ka tīmekļa vietnē ir atgriezies neidentificēts apmeklētājs, kas izmanto jūsu sīkdatnes.

·         Pirmās vai trešās puses sīkdatnes

Abbott tīmekļa vietnes var izmantot pirmās puses vai trešās puses sīkdatnes. Pirmās puses sīkdatnes tiek nosūtītas uz lietotāja ierīci no domēna, ko pārvalda Abbott kā tīmekļa vietnes īpašnieks, savukārt trešās puses sīkdatnes tiek nosūtītas uz lietotāja ierīci no domēna, ko nepārvalda Abbott, bet gan trešā puse. Ieteicams iepazīties ar attiecīgās trešās puses privātuma politiku, lai iegūtu informāciju par visām sīkdatnēm, kas var tikt izmantotas.

·         Nepieciešamās, funkcionālās vai reklāmas sīkdatnes

Abbott tīmekļa vietnes var izmantot sīkdatnes dažādiem mērķiem, piemēram, tehniskiem, funkcionāliem vai reklāmas mērķiem.

Nepieciešamo sīkdatņu uzdevums ir nodrošināt vietnes pamatfunkciju darbību, piemēram, nodrošināt drošu pieteikšanos vai atcerēties jūsu pasūtījuma datu ievadīšanas posmu.

 Funkcionālās sīkdatnes ļauj Abbott analizēt, kā jūs izmantojat vietni, lai novērtētu un uzlabotu mūsu sniegumu. Tās var tikt izmantotas arī, lai vietnē nodrošinātu labāku klientu lietošanas pieredzi. Piemēram, atceroties jūsu pieteikšanās datus, saglabājot iepirkumu groza saturu vai sniedzot mums informāciju par vietnes izmantošanas paradumiem.

Reklāmas sīkdatnes, izmantojot konkrētus lietotāja ierīcei piesaistītus vai no tās iegūtus datus, ļauj mums glabāt vai koplietot ar trešajām pusēm informāciju, kas saistīta ar lietotāja pārlūkošanas darbībām mūsu tīmekļa vietnē, lai izveidotu reklamēšanas profilu un izvietotu attiecīga veida reklāmu mūsu tīmekļa vietnē vai attiecīgajās trešo pušu tīmekļa vietnēs

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visas iepriekšminētās sīkdatnes tiek izmantotas visās Abbott tīmekļa vietnēs. Atkarībā no konkrētas Abbott tīmekļa vietnē apmeklētās lapas, apakšdomēna vai sadaļas var tikt izmantotas dažas vai visas norādītās sīkdatnes.

Kādas ir manas izvēles iespējas attiecībā uz sīkdatnēm?

Kad jūs pirmo reizi piekļūsiet dažām Abbott vietnēm, parādīsies sīkdatņu baneris, un jums būs jāizvēlas piekrist mūsu visu sīkdatņu izmantošanai, noklikšķinot uz „Pieņemt visas“, noraidīt to lietošanu, noklikšķinot uz „Noraidīt visas“, vai pārvaldīt savas preferences, noklikšķinot uz „Pārvaldīt izvēles“.

Citās Abbott tīmekļa vietnēs tiek dota piekrišana dažām vai visām sīkdatnēm, izvēloties „Jā“ vai „Nē“ katrā sīkdatņu kategorijā un iesniedzot savas preferences.

Jūs varat arī piekļūt sīkdatņu banerim jebkurā laikā, noklikšķinot uz saites „Sīkdatņu preferences“ tīmekļa vietnes apakšējā daļā, lai mainītu savas preferences vai atsauktu piekrišanu.

Izmaiņas

Mums turpmāk, iespējams, būs nepieciešams atjaunināt šo Sīkdatņu politiku, tāpēc aicinām jūs periodiski pārskatīt to, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu sīkdatņu izmantošanas veidu. Šī Sīkdatņu politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2021. gada septembrī.