ABBOTT SĪKDATŅU POLITIKA

Kas yra slapukai ir kodėl jie naudojami?

Slapukas – tai failas, kurį mūsų saityno serveris gali siųsti į jūsų kompiuterį, kai apsilankote „Abbott“ žiniatinklio svetainėje. Tada šis failas išsaugomas jūsų kompiuteryje. Pavyzdžiui, įvedus asmeninę informaciją į formą ar duomenų lauką „Abbott“ žiniatinklio svetainėje, „Abbott“ gali naudoti slapukus ir kitas panašias technologijas, kad leistų tai svetainei „įsiminti“ jūsų asmenines nuostatas, pvz., dažnai lankomas tos svetainės skiltis ir, jei pasirinksite, jūsų vartotojo ID.

Slapukai ir panašios technologijos gali palengvinti jūsų naudojimąsi „Abbott“ žiniatinklio svetainėmis, nes leidžia „Abbott“ teikti geresnes paslaugas, tinkinti svetaines pagal vartotojų pageidavimus, rinkti statistiką, analizuoti tendencijas ir kitaip administruoti bei tobulinti „Abbott“ svetaines. Tam tikros „Abbott“ žiniatinklio svetainių funkcijos gali neveikti be reikiamų slapukų ar panašių technologijų naudojimo.

„Abbott“ žiniatinklio svetainėse gali būti naudojamos panašios technologijos, pvz., žiniatinklio indikatoriai (taip pat žinomi kaip žiniatinklio žymos, vieno pikselio GIF, skaidrieji GIF ir nematomi GIF). Žiniatinklio indikatorius – tai nedidelis tinklalapio arba el. laiško grafinis elementas, naudojamas peržiūrėtiems puslapiams arba atidarytiems pranešimams stebėti. Žiniatinklio indikatoriai nurodo svetainės serverio informaciją, pvz., IP adresą ir naršyklės tipą, susijusį su lankytojo kompiuteriu. Žiniatinklio indikatoriai gali būti žiniatinklio skelbimuose, per kuriuos lankytojai patenka į mūsų žiniatinklio svetainę, ir įvairiuose mūsų svetainės puslapiuose. Žiniatinklio indikatoriai pateikia mums informaciją apie tai, kiek kartų puslapis buvo atidarytas ir kokia informacija buvo peržiūrėta.

Kokios rūšies slapukai ir kitos sekimo technologijos naudojamos?

·         Seanso arba ilgalaikiai slapukai

„Abbott“ žiniatinklio svetainėse naudojami seanso slapukai. Tai laikinieji informaciniai elementai, kurie pašalinami užvėrus žiniatinklio naršyklės langą arba išjungus kompiuterį. Seanso slapukai naudojami, pavyzdžiui, siekiant pagerinti naršymą mūsų svetainėse, neleisti lankytojams pateikti informaciją, kur tai netinkama (žiniatinklio svetainė išsaugo prieš tai pateiktą informaciją apie amžių ar šalį, ir, jei ji neatitinka parametrų, blokuoja tolimesnius pateikimus) bei rinkti statistinę informaciją. Toliau pateikiamas mūsų žiniatinklio svetainėje naudojamų slapukų sąrašas.

„Abbott“ žiniatinklio svetainėse gali būti naudojami ilgalaikiai slapukai – tai nuolatinio pobūdžio informaciniai elementai, kurie išsaugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske, ir lieka ten, kol jų nepašalinate. Ilgalaikiai slapukai saugo informaciją jūsų kompiuteryje dėl daugelio tikslų, tokių kaip tam tikros jūsų pateiktos informacijos (pvz., slaptažodžių) atkūrimas, pagalba nustatant žiniatinklio svetainių sritis, kurias lankytojai laiko naudingiausiomis, ir svetainės tinkinimas atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus. Jūsų kompiuteryje esantys ilgalaikiai slapukai gali saugoti jūsų pateiktą asmeninę informaciją, tačiau tik tuo atveju, jei užsiregistravote arba kitaip sutikote su tokios informacijos išsaugojimu. Kitu atveju mūsų saityno serveris nustato tik tai, kad į žiniatinklio svetainę sugrįžo neidentifikuojamas lankytojas su jūsų slapukais.

·         Pirmosios arba trečiosios šalies slapukai

„Abbott“ žiniatinklio svetainėse gali būti naudojami pirmosios arba trečiosios šalies slapukai. Pirmosios šalies slapukai siunčiami į vartotojo įrenginį iš „Abbott“ valdomo domeno, o trečiosios šalies slapukai siunčiami į vartotojo įrenginį iš domeno, kurį valdo ne „Abbott“, o trečioji šalis. Rekomenduojame patikrinti atitinkamos trečiosios šalies privatumo politiką, kad gautumėte informacijos apie bet kokius galimai naudojamus slapukus.

·         Būtinieji, funkciniai ar reklaminiai slapukai

„Abbott“ žiniatinklio svetainėse slapukai gali būti naudojami įvairiais tikslais, pvz., techniniais, funkciniais ar reklamos tikslais.

Būtinieji slapukai reikalingi tam, kad veiktų pagrindinės šios žiniatinklio svetainės funkcijos, pavyzdžiui, būtų galima saugiai prisijungti arba prisiminti užsakymo pateikimo žingsnius.

 Funkciniai slapukai leidžia „Abbott“ analizuoti, kaip naudojatės svetaine, kad būtų galima įvertinti ir pagerinti mūsų veiklą. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant užtikrinti geresnę klientų patirtį šioje svetainėje. Pavyzdžiui, jūsų prisijungimo duomenų įsiminimas, pirkinių krepšelio duomenų išsaugojimas arba informacijos apie tai, kaip naudojama mūsų svetainė, pateikimas.

Reklaminiai slapukai leidžia mums, naudojant tam tikrus duomenis, priskirtus ir gautus iš vartotojo įrenginio, saugoti arba dalytis su trečiosiomis šalimis informacija, susijusia su vartotojo naršymo veikla mūsų žiniatinklio svetainėje, siekiant sukurti reklaminį profilį ir patalpinti atitinkamą reklamą mūsų svetainėje arba tų trečiųjų šalių svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad ne visi šie slapukai naudojami kiekvienoje „Abbott“ žiniatinklio svetainėje. Priklausomai nuo konkrečios „Abbott“ žiniatinklio svetainės, posričio ar skilties, kurioje lankotės, gali būti naudojami kai kurie arba visi šie slapukai.

Kokius pasirinkimus dėl slapukų galiu priimti?

Pirmą kartą prisijungus prie kai kurių „Abbott“ svetainių, pasirodys slapukų reklamjuostė ir turėsite pasirinkti – sutikti su slapukų naudojimu, spustelėdami „Priimti visus“, atmesti jų naudojimą, spustelėdami „Atmesti visus“, arba tvarkyti savo nustatymus, spustelėdami „Tvarkyti pasirinkimus“.

Kitose „Abbott“ svetainėse esate nukreipiami sutikti su kai kuriais arba visais slapukais kiekvienoje jų kategorijoje, pasirinkdami „Taip“ arba „Ne“ ir pateikdami savo pageidavimus.

Be to, slapukų reklamjuostę galite pasiekti bet kuriuo metu svetainės apačioje spustelėję nuorodą „Slapukų nustatymai“, kad pakeistumėte nustatymus arba atšauktumėte sutikimą.

Pasikeitimai

Ateityje gali tekti atnaujinti šią Slapukų politiką, todėl raginame jus periodiškai ją peržiūrėti, kad žinotumėte, kaip mūsų žiniatinklio svetainėse naudojami slapukai. Ši Slapukų politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2021 m. rugsėjo mėn.