ES DAI

Ja vēlaties sazināties ar Abbott pārstāvjiem konkrētā valstī, lai iegūtu attiecīgo kontaktinformāciju, lūdzu, izmantojiet vispasaules atrašanās vietu lapu (Worldwide Locations). Ja jums ir komentārs vai jautājums uzņēmumam Abbott vai vēlaties izmantot savas tiesības, lūdzu, sniedziet šādu informāciju:

Lūdzu, aizpildiet visus obligātos laukus

Nederīga e-pasta adrese

E-pasta adrese neatbilst

Ievadiet derīgu tālruņa numuru

Ievadiet derīgu pasta indeksu

Izvēlieties vismaz 1 failu augšupielādei vai Maks. lielums 4 MB.

captcha Obligāti

(obligāti) Nav konfidencialitātes politikas
Atkarībā no jūsu jautājuma būtības mēs, iespējams, lūgsim jūs apstiprināt jūsu identitāti. Ja nepieciešams, mēs varam lūgt jums iesniegt atbilstošus pierādījumus, piemēram, tālāk norādīto dokumentu kopijas:

1)      pierādījumus par jūsu identitāti un adresi (pase, vadītāja apliecība, komunālo pakalpojumu rēķins);

2)      pierādījumus par datu subjekta identitāti un adresi (ja atšķiras no iepriekš norādītā);

3)      pilnvaru no datu subjekta rīkoties viņa/viņas vārdā (ja piemērojams).

Identitāti apliecinošo dokumentu apstiprinājums (nav obligāti): Identitāti apliecinošo dokumentu apstiprinājums :
(nav obilgāti)

Tiklīdz mēs būsim pārliecinājušies, ka atbilstat datu izpaušanas vai tiesību izmantošanas kritērijiem saskaņā ar ES VDAR un esat sniedzis pietiekamu informāciju, jums vajadzētu saņemt atbildi 30 dienu laikā no dienas, kad mēs pieņemam jūsu pieteikumu apstrādei. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis periods nepieciešamības gadījumā var tikt pagarināts vēl par 60 dienām atkarībā no sarežģītības un pieprasījumu skaita. Mēs informēsim datu subjektu par jebkuru šādu pagarinājumu 30 dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas, kā arī sniegsim aizkavēšanās pamatojumu.

Gadījumā, ja pieprasījums attiecas uz piekļuvi datiem vai tiesību pieteikumu, mēs pirms datu pieprasījuma izpildes varam pieprasīt, lai jūs pierādāt savu identitāti, izmantojot apstiprinātus identifikācijas līdzekļus.

Mēs ievācam šo personas informāciju, lai atbildētu uz jūsu vaicājumu, ko nosūtāt mums, izmantojot šo veidlapu "Sazināties ar mums". Abbott un Abbott partneri izprot jūsu informācijas aizsargāšanas nozīmību un izmantos jūsu informāciju tikai, lai atbildētu uz jūsu vaicājumu. Lūdzu, noklikšķiniet šeit, lai skatītu ES DAI konfidencialitātes politiku. Noklikšķinot zemāk redzamajā lodziņā, jūs saprotat, ka jūsu sniegto informāciju regulēs ES DAI konfidencialitātes politika.

KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA:
true
accessibility

You are about to exit for another Abbott country or region specific website

Please be aware that the website you have requested is intended for the residents of a particular country or region, as noted on that site. As a result, the site may contain information on pharmaceuticals, medical devices and other products or uses of those products that are not approved in other countries or regions.


The website you have requested also may not be optimized for your specific screen size.

Do you wish to continue and exit this website?

accessibility

You are about to exit the Abbott family of websites for a 3rd party website

Links which take you out of Abbott worldwide websites are not under the control of Abbott, and Abbott is not responsible for the contents of any such site or any further links from such site. Abbott is providing these links to you only as a convenience, and the inclusion of any link does not imply endorsement of the linked site by Abbott.


The website that you have requested also may not be optimized for your screen size.

Do you wish to continue and exit this website??